Krátké róby letní

Loading…
 • Robe à la française s modrými růžemi

  Obrázky to další, kde šaty tyto lze viděti:   Starý vzhled šatů

 • Azurové Robe à la française

  Obrázky další, kde šaty tyto lze viděti Róba tato jest střihu francouzského se zadním skrytým to šněrováním. Sukni i vsadku lze měniti dle vkusu vašeho. Obléci ji mohou dámy, které velikosti M snad mají, neb nutno vždy vyzkoušeti.   Obrázky pohyblivé

 • Světle žluté Robe à la française

  Obrázky to další, kde šaty tyto lze viděti:   Róba tato jest střihu francouzského se zadním to šněrováním. Jest perlami a drahokamy jsem pošila jej a řasením mnohým ozdobila, by jako dámy vznešené jste se cítili v něm. Vsadku i sukni lze měniti dle vkusu vašeho. Obléci ji mohou dámy, které velikosti S či M […]

 • Robe à la française s bordó proužkem

  Róba tato jest střihu francouzského se zadním skrytým to šněrováním. Sukni lze měniti dle vkusu vašeho. Obléci ji mohou dámy, které velikosti  M snad mají, neb nutno vždy vyzkoušeti.

 • Žluté Robe à la française z brokátu

  Obrázky to další, kde šaty tyto lze viděti:   Róba tato jest střihu francouzského se zadním to šněrováním. Ušity jest z brokátu žlutého, sluneční svit připomínajíc. Vsadku i sukni lze měniti dle vkusu vašeho. Obléci je mohou dámy, které velikosti S či M snad mají, neb nutno vždy vyzkoušeti. Tento šat jest možno nositi na […]

 • Bordó Robe à la française

  Obrázky další, kde šaty tyto lze viděti: Róba tato jest střihu francouzského se zadním skrytým to šněrováním. Vsadku i sukni lze měniti dle vkusu vašeho. Obléci ji mohou dámy, které velikosti M či L snad mají, neb nutno vždy vyzkoušeti.

 • Květované Robe à la française s růžemi

  Obrázky další, kde šaty tyto lze viděti Róba tato jest střihu francouzského se zadním skrytým to šněrováním. Sukni lze měniti dle vkusu vašeho. Obléci ji mohou dámy, které velikosti S či M snad mají, neb nutno vždy vyzkoušeti.

 • Růžové Robe à la française s pruhem

  Obrázky to další, kde šaty tyto lze viděti: Róba tato jest střihu francouzského se zadním to skrytým šněrováním. Vsadku i vnitřní sukni lze měniti dle vkusu vašeho. Obléci je mohou dámy, které velikosti M či L snad mají, neb nutno vždy vyzkoušeti. Tento šat jest možno nositi na jaře či v létě.

 • Bílé Robe à la française

  Obrázky to další, kde šaty tyto lze viděti:     Róba tato jest střihu francouzského se zadním to šněrováním. Vsadku i sukni lze měniti dle vkusu vašeho. Obléci je mohou dámy, které velikosti S či M snad mají, neb nutno vždy vyzkoušeti. Tento šat jest možno nositi na jaře či v létě.

 • Robe à la française s modrým pruhem

  Obrázky to další, kde šaty tyto lze viděti:       Róba tato jest střihu francouzského se zadním to šněrováním. Vsadku i vnitřní sukni lze měniti dle vkusu vašeho. Obléci je mohou dámy, které velikosti M či L snad mají, neb nutno vždy vyzkoušeti. Tento šat jest možno nositi na jaře či v létě, snad […]

 • Béžové Robe à la française s květy

  Obrázky to další, kde šaty tyto lze viděti: Róba tato jest střihu francouzského se zadním skrytým to šněrováním. Vsadku i sukni lze měniti dle vkusu vašeho. Obléci ji mohou dámy, které velikosti S či M snad mají, neb nutno vždy vyzkoušeti.

 • Robe à la française se světle lososové s pruhem

  Obrázky další, kde šaty tyto lze viděti: Róba tato jest střihu francouzského se zadním skrytým to šněrováním. Sukni lze měniti dle vkusu vašeho. Obléci ji mohou dámy, které velikosti S či M snad mají, neb nutno vždy vyzkoušeti.

 • Vínové Robe à la française

  Obrázky to další, kde šaty tyto lze viděti:     Róba tato jest střihu francouzského se zadním to šněrováním. Vsadku i sukni lze měniti dle vkusu vašeho. Obléci je mohou dámy, které velikosti M či L snad mají, neb nutno vždy vyzkoušeti. Tento šat jest možno nositi na jaře či v létě, snad i na […]

 • Černé Robe à la française

  Róba tato jest střihu francouzského se zadním skrytým to šněrováním. Vsadku i sukni lze měniti dle vkusu vašeho. Obléci ji mohou dámy, které velikosti S či M snad mají, neb nutno vždy vyzkoušeti. Tento šat jest možno nositi v létě horkém, neb z jemných a lehkých látek jest ušit.

 • Tmavě modré Robe à la française

  Obrázky to další, kde šaty tyto lze viděti:   Róba tato jest střihu francouzského se zadním i předním to šněrováním. Krásným doplňkem jest zástěrka jemná může býti, jenž půvabu dodá. Též klobouček v barvě šatů. Obléci je mohou dámy, které velikosti S či M snad mají, neb nutno vždy vyzkoušeti. Tento šat jest možno nositi […]

 • Tmavě zelené Robe à la française

  Róba tato jest střihu francouzského se zadním to šněrováním. Vsadku i sukni lze měniti dle vkusu vašeho. Obléci je mohou dámy, které velikosti XS, S či M snad mají, neb nutno vždy vyzkoušeti.

 • Červené Robe à la française

  Obrázky to další, kde šaty tyto lze viděti:     Róba tato jest střihu francouzského se zadním to šněrováním. Vsadku i sukni lze měniti dle vkusu vašeho. Obléci je mohou dámy, které velikosti L, XL či XXL snad mají, neb nutno vždy vyzkoušeti. Tento šat jest možno nositi na jaře či v létě.